Nahrávám...

3D sada na odlitek a otisk nožičky, ručičky miminka

Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ:

Vaše objednávka (písemná, telefonická či elektronická) je závazná. Svou objednávkou potvrzujete, že odeberete zboží a zaplatíte kupní cenu zboží i náklady na doručení. Zároveň zadáním objednávky prohlašujete, že vámi uvedené údaje jsou poskytnuty dobrovolně a jsou pravdivé - a odpovídáte za škodu v případě, že taková škoda vznikne v důsledku toho, že vámi uvedené údaje pravdivé nebyly.

UŽIVATELSKÝ ÚČET:

Při objednávce zboží máte možnost vytvořit si uživatelský účet. Ze svého účtu můžete pohodlněji provádět objednávky, kontrolovat je, atp. Přístup k vašemu účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem, které si zvolíte při objednávce. Váš účet nemusí být dostupný nepřetržitě, jedná se např. o dobu nutné údržby našeho hardwarového a softwarového vybavení.

CENA:

Ceny jednotlivých sad a doplňků najdete v našem e-shopu. Uvedeně částky jsou včetně DPH.

DORUČENÍ:

Při platbě na náš účet je doručení 110,- Kč, u platby dobírkou počítáme cenu doručení v hodnotě 140,- Kč.

SLEVOVÝ KUPÓN
Máte slevový kupón? Uplatněte kód z něj přímo při objednávce – a to opsáním kódu do pole objednávkového formuláře. Sleva se ihned promítne do celkové objednávky (nevztahuje se na částku za doručení zboží).

TERMÍNY DODÁNÍ:

Odešleme vám potvrzující e-mail na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce. Balíček s vaší objednávkou posíláme poté, co dorazí platba na náš účet (pokud platíte předem). Expedujeme vždy v úterý a v pátek. Hraničním dnem pro přijetí platby na účet je pondělí do 12:00 h. pro úterní expedici a čtvrtek do 12:00 h. pro páteční expedici. Pokud se peníze za vaši objednávku připíší na náš bankovní účet později, zasíláme vaše zboží v nejbližší jdoucí expedici.

DODACÍ PODMÍNKY:

Objednané zboží zasíláme prostřednictvím zásilkové služby DPD/Geis. Při možnosti platby na dobírku platíte při převzetí zásilky. K objednávce je nutné připočítat dopravné a balné, resp. částku za doručení, ve výši dle platného ceníku dodavatele. Daňový doklad (fakturu) za zboží zasíláme na vyžádání v elektronické podobě.

NÁKUP BEZ RIZIKA - ZÁRUKA KVALITY:

Riziko poškození nebo ztráty Vaší zásilky během přepravy nese v plném rozsahu doručovatel (zásilková služba). Na zboží samotné poskytujeme záruku 24 měsíců.

REKLAMACE:

Reklamace se řídí předpisy platnými na území České republiky. Vyřizujeme je bez zbytečného odkladu, abyste měli na naši firmu hezkou vzpomínku.

Reklamované výrobky nám zašlete v kompletním a nepoužitém stavu, a to i s fakturou nebo její kopií – jen tak můžeme reklamaci vyřídit. Balíček takto pošlete na adresu: Mela o.p.s., Zahradní 1242, 264 01 Sedlčany. Reklamované zboží nelze zasílat na dobírku, děkujeme za pochopení.

Pro další informace nás můžete kontaktovat na telefonních číslech + 420 721 09 99 57 nebo + 420 776 74 55 16.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Vrácení zboží je možné v souladu s ustanovením §52 a násl. zákona č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník. Kupující, který uzavřel smlouvu při použití prostředků komunikace na dálku, má právo od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění, a to bez udání důvodu. Tím Vám vznikne nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené (netýká se částky zaplacené za náklady na doručování), a to za splnění následujících podmínek:
- vrácené zboží nesmí být poškozené, použité nebo jinak znehodnocené,
- vrácené zboží bude dodáno osobně nebo poštou na vlastní náklady na adresu:
Mela o.p.s., Zahradní 1242, 264 01 Sedlčany.

OCHRANA A ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Provedením objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů a to pro obchodní a marketingové účely společnosti Wawa design s.r.o., IČ: 24136735, Šmeralova 130/5, 170 00 Praha 7, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 181957 (dále jen „správce“) a na dobu neurčitou. Osobní údaje, které v objednávce poskytujete, mohou být též zpracovány externími spolupracovníky správce. Jedná se zejména o dopravce, IT a marketingové služby, atp. Tyto subjekty pečlivě vybíráme a také oni disponují technikou, která zabezpečuje dostatečnou ochranu námi předávaných osobních údajů.

Zpracování osobních údajů se řídí zejména nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen pod anglickou zkratkou „GDPR“). Národní předpisy mohou v určitých případech tam, kde to GDPR připouští, stanovit odlišná pravidla. Ta upravuje zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Vaše osobní údaje zpracováváme transparentně, korektně a v souladu s legislativními požadavky. V příp. jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

spodni-zahradnik-hp1.gif

Přihlášení

vytvořit účet